O firmě

Jsme regionální rodinná firma poskytující služby dlouhodobého pronájmu osobních a užitkových vozidel a související komplexní péče o váš automobil s tradicí již od roku 1997. Zaměřujeme se na olomoucký region, ale poskytujeme stále více služeb i v rámci celé České republiky.

 

SOUČASNOST VE ZNAMENÍ ZMĚNY

V roce 2018 dochází k transformaci společnosti Auto Pospíšil – Rostislav Pospíšil, sdružení fyzických osob, v souvislosti s legislativním požadavkem na právnickou osobu, společnost AUTO služby POSPÍŠIL s.r.o., Přerov. Jsme výrazným členem skupiny STAHLGRUBER.

 

MODERNIZACE PROVOZU

V roce 2017 byl uveden do provozu nový dílenský objekt. Je v něm umístěna druhá autodílna se třemi servisními stanovišti a s nejmodernějším technickým vybavením, čímž se společnost AUTO služby POSPÍŠIL s.r.o. stala jedním z nejmodernějších pracovišť v přerovském regionu . Od poloviny roku 2017 nabízíme v tomto objektu i kompletní pneuservis s možností sezónního uskladnění kol. Materiálové a přístrojové vybavení firmy je na špičkové úrovni odpovídající nejmodernějším trendům v této oblasti autoopravárenství.

Dílna

 

Náhled

POSKYTOVANÉ SLUŽBY SERVISU A PRONÁJMU JSOU ROZŠÍŘENY

Při příležitosti výročí 20 let na trhu pronájmu automobilů rozšiřujeme naši základní nabídku o nové možnosti rozsáhlé konfigurace poskytovaných služeb. Závádíme nové programy, kdy původní nabídku KOMPLEX doplňují, na přání některých zákazníků volajících po možnostech rozsáhlejší konfigurace své služby, nové programy STANDARD, PLUS, TOTAL a KOMBI.
Pro naše zákazníky jak v oblasti pronájmů tak i servisu máme připraveny náhradní vozidla nejčastěji provozovaných kategorií. Ve firmě pracují zkušení odbornící ve svém oboru, kteří prošli dlohodobou praxí v autorizovaných servisech různých značek a jsou připraveni vám okamžitě pomoci. Nabízené služby poskytujeme přímo, bez dalších prostředníků.
Náš status je NEZÁVISLÝ, ODBORNÝ A CENOVĚ DOSTUPNÝ SERVIS.

 

Pokud se rozhodnete využít našich služeb, dostanete:

  • Osobní přístup k zákazníkovi. Nejvíce si ceníme zákazníkovy důvěry, hlavně konkrétních osob řidičů, se kterými jsme ve stálém kontaktu. Příliv nových zákazníků nás utvrzuje o volbě správného směru.
  • V regionu máme výbornou reputaci. Zákazníci se k nám vracejí zpět i od velkých leasingových společností.
  • Zákazníkovi zajistíme jeho mobilitu bez omezení. Naše služby jsou rychlé, účinné a kvalitní.
  • Vzniklý problém řešíme ihned odpovídající náhradou. U nás se na nic nečeká, zákazníka nikdy nenecháme v nesnázích. Nemáme žádné zdlouhavé schvalovací procesy, jednáme okamžitě.
  • Naše služby nemájí žádná striktní omezení, stavíme na vzájemné dohodě, jsme schopni akceptovat většinu požadavků zákazníka.
  • Špičkový servis vozidel je samozřejmostí při použití značkových dílů. To nám umožňuje udržet nadstandartní kvalitu poskytovaných servisních služeb bez rizika záměrné manipulace cizími automechaniky.
  • Žádné skryté poplatky a náklady, služba je konstruována převážně jako uzavřená, garantujeme splátku ve stejné výši po celou dobu trvání smluvního vztahu. Na konci služby neúčtujeme nesmyslné sumy za podivná opotřebení.
  • U nás jednáme transparentně a přímo, zákazníkovi nevnucujeme nesmyslné opravy za nesmyslné ceny.
  • Přímá a rychlá komunikace bez prostředníků. Jednání v převážné většině probíhá telefonicky a přímou komunikací s manažerem nebo řidičem. Na každý požadavek hledáme ihned co nejrychlejší a nejvhodnější řešení s minimální zátěží pro naše zákazníky. Potřebné dokumenty zasíláme jednoduše e-maily na domluvené kontakty.
  • Za dobré ceny a s výbornou kvalitou jsme schopni nabídnout naše služby a program dohodnutých výhod zejména v autoservisu i zaměstnancům našich partnerů.
Náhled

 

Nenašeli jste to pravé?
Zavolejte nám
Jsme tu pro vás v pracovní dny od 7:00 do 16:00 +420 581 216 000